Rekrutacja 2023/2024

Rekrutacja do przedszkoli w roku szkolnym 2023/2024

REKRUTACJA  UZUPEŁNIAJĄCA

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Informujemy, że odbywa się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok szk. 2023 / 2024.

Posiadamy miejsca dla dzieci 5-, 6- letnich.

Wypełnione wnioski wraz z załącznikami prosimy składać w godzinach pracy sekretariatu.

Brak miejsc dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.

Lista osób zakwalifikowanych do Samorządowego Przedszkola nr 71 na rok szkl. 2023/24

Lista osób nigdzie niezakwalifikowanych do przedszkola

Rekrutacja do samorządowych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpoczęła się 1 marca 2023 r.
Etap składania wniosków do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym trwa od 1 marca 2023 r. (od godz. 8:00) do 31 marca 2023 r. (do godz. 16:00).
Szczegółowe zasady rekrutacji oraz formularze rekrutacyjne znajdują się na stronie Rekrutacja do przedszkoli (formico.pl)

Składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez rodziców dzieci uczęszczających już do przedszkola: 20-28 lutego 2023 r.
Więcej informacji na stronie Portalu Edukacyjnego - Rekrutacja do Przedszkoli

Przewodnik dla rodzica - rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Kraków