Strona głowna  /  Mat.edukacyjne grIV
Mat.edukacyjne grIV

Drodzy Rodzice, 

zamieszczamy materiały edukacyjne do pracy z dzieckiem w domu. 

 

Materiały edukacyjne 25.03.-27.03.2020

Materiały edukacyjne 30.03-03.04.2020

Materiały edukacyjne 06.04-10.04.2020

Materiały edukacyjne 14.04-17.04.2020

Materiały edukacyjne 20.04-24.04.2020

Materiały edukacyjne 27.04-30.04.2020

Materiały edukacyjne 04.05-08.05.2020

Materiały edukacyjne 11.05-15.05.2020

Materiały edukacyjne 18.05.-22.05.2020

Materiały edukacyjne 25.05-29.05.2020

Materiały edukacyjne 01.06-05.06.2020

Materiały edukacyjne 08.06-12.06.2020

Materiały edukacyjne 15.06-19.06.2020

Materiały edukacyjne 22.06-26.06.2020

 

Drodzy Rodzice,

Zachęcamy do przeczytania dzieciom bajki terapeutycznej Pauliny Matuszek "Jaś wraca do przedszkola" oraz rozmowy na temat zasad zachowania obowiązujących w przedszkolu i poza nim w sytuacji epidemii. Pomoże to dzieciom zrozumieć i przygotować się do zmian jakie czekają je po powrocie do przedszkola. 

 

Jaś wraca do przedszkola

 

Dodatkowa propozycja działań: 

 

Zachęcamy na udziału w autorskim programie edukacyjnym "Na sportowo jest zdrowo" promującym zdrowy tryb życia. Program zakłada także udział w konkursie plastycznym, do którego serdecznie zapraszamy! Szczegóły:Program Na sportowo jest zdrowo

 

Zapraszamy Dzieci do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Straż Miejską Miasta Krakowa. Szczegóły: Konkurs plastyczny "Moje wymarzone bezpieczne wakacje".

 

 

Religia 

 

Link do materiałów pt." Mocni w Duchu Dzieciom" z zakresu religii, znajduje się w zakładce                  Propozycje zabaw.


Ostatnia aktualizacja: 2020-06-22