Nasi Dobroczyńcy

Nasze przedszkole wiele zawdzięcza Ludziom Dobrej Woli, którzy ofiarowują nam swoją pomoc.

Pragniemy serdecznie podziękować :

- Firmie DOMTOM za przeprowadzenie warsztatów w ramach Akcji „Czyste rączki, Czysty Zysk.”

Do grona Ekspertów Czystych Rączek dołączyli nasi wychowankowie podczas warsztatów przeprowadzonych w dniu 18 maja 2023 r.

Dzieci spotkały się z trenerem higieny z firmy DOMTOM aby wspólnie przećwiczyć prawidłowy sposób mycia rąk. Przedszkolaki dowiedziały się dlaczego higiena i mycie rąk są tak istotne. Jak uchronić się przed bakteriami i kiedy koniecznie należy umyć ręce.Wszyscy świetnie się przy tym bawili. Każde dziecko, po zajęciach, zostało nagrodzone dyplomem.

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie i firmie DOMTOM za przeprowadzenie akcji: Eksperci Czystych Rączek.

Dziękujemy również Firmie

STYLIZACJA PAZNOKCI MITERY 11

LEMON FITNESS

KIKA KINOKAWIARNIA

aa wsparcie Loterii fantowej podczas Pikniku Rodzinnego w przedszkolu voucherami.

- Serdecznie dziękujemy również wszystkim Rodzicom zaangażowanym we współpracę z przedszkolem.