Udział w konkursie Bezpieczny Przedszkolak
15.04.2026 r. czteroosobowa reprezentacja z gr. III wzięła udział w konkursie Bezpieczny Przedszkolak zorganizowanego przez Straż Miejską i Samorządowe Przedszkole nr 5.
Dzieci długo przygotowywały się do konkursu i finalnie zajęły III miejsce.
Nasze przedszkolaki wykazały się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa na drodze, znajomością znaków drogowych, telefonów alarmowych, pierwszej pomocy, bezpieczeństwa podczas zabaw, postaw wobec nieznajomych oraz wobec zwierząt. Serdecznie gratulujemy!