Galerie zdjęć

Wizyta Św. Mikołaja

5.12 odwiedził nas Św. Mikołaj ! Zaprezentowaliśmy krótki pokaz naszych umiejętności wokalnych, otrzymaliśmy prezenty. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia, aby długo pamiętać o tym dniu pełnym radości.

Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2016r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami.

Andrzejki

30 listopada w przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki. Ten dzień był radosny, dzieci uczestniczyły w zabawach i wróżbach andrzejkowych, które przeplatane były tańcami przy muzyce.

Fizyka dla Smyka gr. IV

Dnia 25.11.2016r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dla dzieci "Fizyka dla Smyka". Dzieci brały udział w pokazie dotyczącym światła i jego kolorów podczas których mogły "wyczarować" tęczę, poznać urządzenia które sterują światłem, a także przedmioty codziennego użytku oparte na optyce.

"Fizyka dla smyka"

Dnia 25.11.2016 na terenie naszego przedszkola odbyły się warsztaty dla dzieci z serii "Fizyka dla smyka". W czasie ich trwania dzieci obejrzały kilkanaście wspaniałych eksperymentów fizycznych. W każdym z nich miały one możliwość bezpośredniego uczestnictwa, co było dla nich wspaniałą zabawą i dawało możliwość zrozumienia praw fizyki.

WYJŚCIE DO CRICOTEKI

W dniu 7 listopada 2016 roku dzieci z grupy II uczestniczyły w warsztatach plastycznych pt. „Nietypowe czyli jakie? Malarskie inspiracje (Stop!Informel!Co to takiego? I do czego służy?” Podczas warsztatów dzieci malowały nietypowymi narzędziami: szczotkami, sznurkami, patyczkami, gąbkami a nawet odbijały ślady kalosza zostawiając ślady na przygotowanych tekturkach. Dzieci czerpały wiele radości podczas takiej zabawy, chlapały, prószyły, stemplowały tworząc swoje małe dzieła sztuki.

Święto Komisji Edukacji Nardowej

Dnia 14.10.2016 r. jak co roku, obchodziliśmy w naszym przedszkolu święto KEN. Grupa III przygotowała na ten dzień przedstawienie pt. "Bajka o kolorach jesieni", w tekst którego wpleciono życzenia dla wszystkich pracowników przedszkola, z okazji ich święta. Złota polska jesień była mottem przewodnim przedstawienia, ale w tym dniu królowała również za oknem przedszkola.

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 26

Dnia 09.11.2016 r. dzieci z grupy III wraz z nauczycielami, zaproszone zostały do SP. nr 26 na Dzień Otwarty Szkoły. Oglądnęliśmy przedstawienie w wykonaniu uczniów, braliśmy udział w zajęciach otwartych w świetlicy, a także we wspólnej lekcji z jedną z pierwszych klas. Występy klauna stały sie okazją do wykonania przez dzieci jego maski. Impreza wszystkim bardzo się podobała.